OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 24.08.2011 12:04:23 

Gogo & Joffko & Basil & Loty

Basil

Náš najnovší mačací prírastok  Basil

Narodil sa 10.2.2009 a volá sa Fady Aaron Love, po domácky Basil (číta sa to Bazil). Samozrejme je to znovu plemeno devon rex dokonca sú Basil a Gogo súrodenci! Oboch rodičov majú rovnakých a to maminu Ivanku a ocina Matara Scarface.

Basilko je najhravejšie a najkamarátskejšie mačiatko na svete! Nebojí sa vôbec ničoho, ani len psa či vysavača. Je to obrovský maznák. Stačí, aby sme sa na neho pozreli a okamžite pradie tak nahlas, že to musia zaznamenať seizmológovia v širokom okolí.

Tu sú fotky z prvého dňa u nás 22.mája 2009: zoznamovanie. Gogo sa malého strašne bál, najprv k nemu vôbec nechcel ísť. Basil si z toho ťažkú hlavu nerobil a Goga si ochočil, ako za ním napriek pohlavkom a syčaniu vytrvalo chodil.

  

Gogo rýchlo zistil, že malý Basil je fantastický partner na hranie a tak sa z nich stali dobrí kamaráti. Každý deň sa v plnej rýchlosti preháňajú po byte, číhajú na seba, prepadávajú sa od zadu a fackujú sa labkami, poskakujú, váľajú sa, bojujú. Niekedy to vyzerá naozaj drsne:

 

Aj Basilka musíme občas obliekať :)

 Máme šťastie a poznáme sa s Basilovým bračekom Toudym! S jeho majiteľkou Martou si cez e-mail vymieňame zážitky a fotky. Na  týchto je Toudy

 2010

Basilko už je veľký kocúr. Rovnako ako Gogo je od 10tich mesiacov vykastrovaný. Takto vyzerá :)

  

 

Miláčik už má dva roky

 

 zima 2012

Basiliško má už tri roky a od mačiatka sa prakticky nezmenil. Je to ten najmilší a najdobrosrdečnejší rocúrik na svete. Je neskutočne slušný- na otázky odpovedá tichým mňauknutím, nikdy sa nedožaduje pozornosti, a keď ho vezmete na ruky, no on mal iné plány a nepáči sa mu to, napriek tomu že sa snaží odísť pradie, na znak toho, že síce ide preč, ale nesmierne si váži pozornosť ktorá mu bola preukázaná.

Zima je smutné obdobie- Basilkovi chýba hmyz. Zvyšok roka totiž trávi každý večer lovením okrídlenej hávede. Je to veľký lovec. Preto mu obrovskú radosť spravilo zasieťovanie balkóna, ešte v lete 2011. Nevieme sa dočkať až sa zase oteplí a mačičky budeme môcť nechať vyhrievať sa na slniečku heart.